mg10
mg10

توليدي كيف

توليدي كيف گوهري توليدي كننده انواع كيف ارزان قيمت در بالا ترين كيفيت

از جمله فعاليت هاي توليدي كيف گوهري به نكات زير ميتوان اشاره كرد :

  • توليد و پخش انواع كيف سفارشي به مارك و برند شخصي شما
  • توليد و پخش انواع كيف تبليغاتي و همايش
  • توليد انواع كيف زنانه
  • توليد و پخش انواع كيف لب تابي و بيمارستاني در مدل هاي بسيار متنوع
  • توليد انواع كيف مدارس و انواع كوله پشتي در جنس ها و طرح هاي متنوع
  • توليد كيف پول در بالا ترين كيفيت و پايين ترين قيمت ممكنه
  • توانايي توليد بيش از 100 هزار كيف در ماه

بيش از 5 سال خدمات دهي موفق همراه با رضايت مندي مشتريان گرامي

در امر توليد و پخش كيف از جمله بزرگترين دستاوردهاي ماست

توليدي كيف گوهري بزرگترين واحد صنفي توليدي كيف در تيراژهاي بالا

راه هاي ارتباطي با ما :

تلفن توليدي : 02136832085

تلفن همراه 09357827477


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: توليدي كيف،
موضوع:
[ ۱۰ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۰۶:۵۵ ] [ mg10 ] [ نظرات (0) ]

من يك كابوس تكراري دارم كه از روزهاي دانشگاه همراه من است. بسياري از مردم مي گويند آنها نيز يك رويا مشابه دارند: روز آخر امتحان ها است و من امتحاناتم را خراب مي كنم و به اندازه كافي آماده امتحان نيستم.

هر بار كه از خواب بيدار مي شوم مي ترسم و فكر مي كنم دوباره بايد شروع كنم. البته اين اتفاق نمي افتاد اين فقط يك خواب بود. اما وقتي كه اين كابوس ها را مي ديدم درس مهمي در مورد خودم ياد گرفتم: من بيشتر به ترس از شكست تمايل دارم تا ميل به موفقيت. اگر كاري انجام مي دهم، نمي خواهم ببازم. اين رفتار مرا پيش مي برد.

مهم نيست چه چيزي به شما انگيزه مي دهد. هميشه دشمنان عاطفي در گوشه اي از ذهن شما وجود دارند كه انتظار دارند شما را سركوب كنند. اين سه دشمن بزرگ، ترس، عدم اطمينان و شك و ترديد هستند. اين دست اندركاران در داخل ذهن شما زندگي مي كنند و حتي مانع از تلاش شما براي رسيدن به روياهاي خود مي شوند. اما من چند راهنمايي براي كمك به شما در مبارزه با آن ها دارم.

۱٫ همه چيز را در چشم انداز قرار دهيد و از دور نگاه كنيد.

شما هرگز بر ترس هاي خود غلبه نخواهيد كرد. اگر به آنها اجازه دهيد، دشمنان عاطفي موفقيت شما را از بين خواهند برد و شما را فلج مي كنند و مانع از حركتتان به سمت جلو مي شوند.

حقيقت اين است كه ما خود را كمي بيش از حد جدي مي گيريم. آخرين باري كه ساعت ها بي خوابي كشيديد و نگران آخرين مهلت بوديد كي بود؟ بدترين سناريو را تصور كنيد زيرا هيچ چيز از آنچه ما تصور مي كنيم بدتر نمي شود.

۲٫ منطقي را از غير منطقي جدا كنيد.

اكثر ترس هاي ما غير منطقي هستند درست مثل كابوس كالج من. هميشه زمان هايي است كه شما توانايي هاي خود، قدرت، شجاعت و موفقيت در زندگي خود را مورد سوال قرار مي دهيد. اين افكار مزاحم را در مقابل مغز خود بكشيد و ارزيابي كنيد كه آيا آنها در واقعيت ريشه دارند يا خير. در اغلب موارد، آنها باعث ناامني مي شوند.

هنگامي كه تلاش مي كنيد با دشمنان عاطفي خود مقابله كنيد، ليستي از بزرگترين دستاوردهاي خود را بنويسيد و آن را به عنوان يك يادآوري جايي بزنيد. تأييديه شخصي بهترين راه براي تقويت چيزهاي مثبت در مورد خودتان است.

۳٫ عاقلانه انتخاب كنيد.

من يك ترس شديد و ماندگار از ارتفاع دارم. آيا بايد به كوه اورست صعود كنم تا بر اين ترس غلبه كنم؟ نه، زيرا غلبه بر اين ترس به اهداف من خدمت نميكند يا من را به سوي زندگي بهتر هدايت نميكند. اما من به ترس سخنراني عمومي غلبه كرده ام. در مورد دشمنان احساسي كه انتخاب مي كنيد با آنها روبرو شويد، هوشمندانه باشد.

۴٫ مغزتان را با افكار مثبت پر كنيد.

هر روز ما منابع ارزشمندي را از دست مي دهيم: توجه خودمان. افكار منفي را از ذهن خارج كنيد و به افكار و پيام هاي مثبت توجه كنيد.

هنگامي كه احساس مي كنيد دشمنان عاطفي را از بين برده ايد، به ياد داشته باشيد كه زندگي همان چيزي است كه شما مي سازيد، و مانند امتحانات، زندگي نيز خوب خواهد بود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۱۹:۱۸ ] [ mg10 ] [ نظرات (0) ]

بهترين غذاي كمكي براي نوزادان چيست ؟

تمامي مادرها از روزي كه قرار است به نوزادشان غذا بدهند، نگران مي شوند كه مبادا نتوانند همه نيازهاي فرزندشان را تامين كنند. به همين بهانه در اين مطلب ما پله پله و هفته به هفته بهترين غذاي كمكي نوزادان با طرز تهيه آن را به شما آموزش مي دهيم. تغذيه كمكي در پايان ۶ ماهگي (۱۸۰ روزگي) شروع مي شود.

همزمان با شروع غذاي كمكي تغذيه با شير مادر بايد همچنان مكرر و برحسب ميل و تقاضاي شيرخوار ادامه داشته و حتي دفعات تغذيه با شير مادر افزايش مي يابد. همچنين در اين زمان بايد براساس نياز كودك به او آب جوشيده سردشده داد.نوزاد

 

نوزاد

 

 

هفته اول ماه هفتم

شروع غذاي كمكي با فرني آرد برنج است كه روز اول از يك قاشق مرباخوري يك بار در روز (مثلا ظهر) شروع شده و كم كم به مقدار و دفعات آن متناسب با اشتهاي كودك اضافه مي شود. نهايتا در پايان يك هفته مقدار آن بادي به حدود ۱۲ قاشق مرباخوري برسد. بخاطر بسپاريد همچنان شير مادر غذاي اصلي شيرخوار شما است.

هفته دوم ماه هفتم

در اين هفته مي توان حريره بادام را به رژيم غذايي كودك اضافه كرد. شروع آن نيز مانند فرني از يك قاشق مرباخوري يك بار در روز است تا روز ششم و هفتم به ۱۲ قاشق مرباخوري در روز برسد. فراموش نشود كه در اين هفته به تدريج كه مقدار و دفعات تغذيه با حريره بادام افزايش مي يابد مقدار و دفعات تغذيه با فرني كم مي شود بنابراين در هر وعده و يا در تمام دفعات مي توان حريره بادام را جايگزين فرني نمود، يا يك وعده فرني و وعده بعد حريره بادام داد.

دو هفته آخر ماه هفتم

ضمن ادامه تغذيه با شير مادر در اين دو هفته شيرخوار با غذاي جديد آشنا شده و سوپ به رژيم غذايي او اضافه مي شود. بدين ترتيب كه روز اول، صبح و عصر و شب از فرني يا حريره بادام استفاده مي كند و ظهر علاوه بر فرني يا حريره بادام، يك قاشق مرباخوري سوپ هم مي خورد. به اين ترتيب، هر روز بر مقدار سوپ افزوده شده و از مقدار حريره بادام يا فرني كم مي شود تا برحسب اشتهاي كودك مقدار سوپ به ۳ تا ۶ قاشق مرباخوري در هر وعده برسد.

بهترين سوپ براي كودك:

۱- در ابتداي شروع سوپ براي كودك آن را از گوشت بدون چربي (گوشت گوسفند، مرغ يا گوساله) به اندازه يك تكه خورشي، برنج و هويج تهيه كنيد.

۲-هر سه روز يك بار يك نوع سبزي به سوپ اضافه كنيد مانند جعفري، گشنيز، لوبيا سبز، كدو سبز، كرفس، گوجه فرنگ، كدو حلوايي.

۳- به سوپ كودك نبايد نمك، شكر يا چاشني اضافه كرد.

۴-بهتر است كدو، كرفس، لوبيا سبز را اول پخته و بعد به سوپ كودك اضافه نمود.

۵-سبزي ها بايد در آخرين لحظات پخت سوپ اضافه شود. در ظرف نيز بايد بسته باشد تا ويتامين هاي آن از بين نرود.

۶-استفاده از اسفناج تا پايان يكسالگي مجاز نبوده و نبايد به سوپ شيرخوار اضافه شود.

 
همچنين بخوانيد : راه و روش هاي بسيار كاربردي و جالب بچه داري

دو هفته اول ماه هشتم

در اين دو هفته ضمن دادن سوپ، فرني يا حريره بادام، زرده تخم مرغ هم به رژيم غذايي شيرخوار اضافه مي شود. بنابراين در اين سن بايد به كودك ۵ وعده غذا داده شود. بدين ترتيب كه صبح زرده تخم مرغ، ساعت ۱۰ صبح (بين صبحانه و ناهار) فرني يا حريره بادام، ظهر سوپ، عصر مجددا فرني يا حريره بادام و در شب دوباره سوپ به كودك داده مي شود. در اين زمان مي توانيد كم كم از سبزي هاي نشاسته اي مثل سيب زميني، كدو حلوايي و نخودفرنگي (نخود سبز) به فاصله هر ۳ روز به سوپ اضافه كنيد. ضمنا غلظت سوپ بايد مانند حليم باشد.

براي اضافه كردن سيب زميني به سوپ ابتدا آن را بشوييد و با پوست بپزيد. سپس پوست آن را جدا كرده و سيب زميني پخته شده را به سوپ كودك اضافه كنيد. دقت كنيد اگر بعد از پوست كندن سيب زميني، بخشي از آن سبز رنگ بود بايد آن را جدا كرده و دور بريزيد. در اين زمان همراه با سوپ مي توانيد به كودك ماست بدهيد. بهتر است ماست با سوپ مخلوط نشود تا كودك با طعم ماست آشنا شود. ولي اگر كودك مخلوط ماست با سوپ را دوست دارد اين كار بلامانع است.

دو هفته دوم ماه هشتم

براي تنوع بخشيدن به غذاي كودك بايد هر چند روز يك بار مواد تشكيل دهنده سوپ را تغيير داد. هر سه روز يكبار مي توان جو، بلغور گندم، رشته فرنگي را كه قبلا پخته و نرم شده است به اندازه يك قاشق مرباخوري به سوپ اضافه كرد. بعد از اضافه كردن جو، گندم و... بهتر است به اندازه يك قاشق مرباخوري كره يا روغن مايع به سوپ اضافه نمود. افزودن كره يا روغن مايع به غذاش شيرخوار به ويژه شيرخواراني كه رشد كافي ندارند به رشد آنان كمك مي كند.

دو هفته اول ماه نهم

از ۹ ماهگي مي توان حبوبات را نيز به سوپ كودك اضافه كرد. معمولا از عدس و ماش كه هضم آسان تري دارند شروع كنيد. در صورت امكان مي توان از جوانه عدس يا ماش در تهيه سوپ استفاده كرد. در مورد ساير حبوبات مثل لوبيا چيتي، لوبيا قرمز و... بهتر است قبلا آن ها را خيس كرده و پوستشان را جدا نموده و بعد از پختن به سوپ كودك اضافه كرد. اگر از آرد حبوبات استفاده مي شود يك قاشق مرباخوري سر صاف كافي است.

دو هفته ماه نهم

در اين سن با استفاده از ميوه هاي فصل آب ميوه تازه تهيه كنيد و به كودك بدهيد. ابتدا از يك قاشق مرباخوري در روز همراه با يك قاشق مرباخوري آب جوشيده سرد شده شروع كنيد تا كم كم به ۶ قاشق مرباخوري آب ميوه خالص برسد. آب ميوه را مي توان بعد از فرني يا حريره ساعت ۱۰ صبح داد.

دو هفته اول ماه دهم

از ماه دهم مي توان به جاي آب ميوه، خود ميوه را به كودك داد. براي اين كار بايد از يك قاشق مرباخوري ميوه هاي فصل (هلو، سيب، موز، گلابي،...) شروع نمود و مقدار آن را به سه قاشق مرباخوري رساند.

ميوه مورد نظر بايد كاملا رسيده و شسته شده باشد و بعد از جداكردن پوست و هسته آن، ميوه را بتدريج زياد كرده و به ۵ تا ۶ قاشق مرباخوري در روز برسانيد. در اين زمان كم كم برحسب اشتهاي كودك بر مقدار سوپ او به ميزان حداكثر ۱۰- ۶ قاشق مرباخوري در ظهر و شب بيافزاييد. همچنين كودك را با غذاهايي كه خود مي تواند به دهان ببرد مانند نان، بيسكوئيت ساده، ماكاروني پخته، تكه هاي سيب زميني پخته، كوفته قلقلي و... آشنا كنيد. به خاطر داشته باشيد نياز كودك به ميوه در اين سن كم است اگرچه دادن ميوه و آبميوه لازم است ولي بيش از حد دادن آن سبب پرشدن معده كودك مي شود.

 

دو هفته دوم ماه دهم

در اين زمان علاوه بر تنوع بخشيدن بر سوپ كودك مي توان از كته نرم كه در آب گوشت يا آب مرغ پخته مي شود همراه با خود گوشت استفاده كرد. همچنين از گوشت ماهي كه تيغ هاي آن كاملا گرفته شده باشد و همراه با كته نرم و سبزي پخته شده باشد مي توان به كودك داد.

ماه يازدهم و دوازدهم

تنوع غذاي كودك را رعايت كنيد. با توجه به اشتهاي كودك بر مقدار غذاي هر وعده او اضافه نماييد. همچنان براي كودك غذاي جداگانه تهيه كنيد و از دادن غذاي سفره خانواده به كودك به دليل داشتن نمك و چاشني اجتناب نماييد.

نكته مهم در تغذيه كودك زير يكسال:

از پايان ۶ ماهگي و همزمان با شروع غذاي كمكي تا پايان ۱۲ ماهگي غذاي اصلي شيرخوار هنوز شير مادر است لذا به تغذيه با شير مادر بطور مكرر و برحسب تقاضا و تمايل شيرخوار در تمام مدت شب و روز بايد توجه شود. معده كوچك كودك را با غذاها پر نكنيد. چه اين امر سبب مي شود كه كودك براي مدت طولاني تر سير بماند و در نتيجه كمتر سينه مادر را بمكد. در نتيجه هم شير كمتري به او مي رسد و هم حجم كلي شيري كه مادر توليد مي كند كاهش خواهديافت.

در تغذيه كودكان زير يكسال همواره به اين نكات توجه كنيد:

۱- همزمان با شروع تغذيه تكميلي نياز كودك به آب افزايش مي يابد و اين نياز با خوردن شير مادر به تنهايي تامين نمي شود و بايد برحسب نياز و تمايل كودك آب جوشيده سردشده به او داده شود.

۲- دادن آب ميوه به مقدار زياد و يا شيريني قبل از غذا، سبب كم شدن اشتها مي شود و رشد كودك را به خطر مي اندازد. بنابراين آب ميوه و يا ميوه رسيده و نرم را كه با پشت قاشق له كرده ايد، دو بار در روز بعد از غذاي وسط روز و با حجم كم به كودم بدهيد، ويتامين هاي مورد نياز كودك به ويژه ويتامين C از راه شير مادر تامين مي شوند.

۳- از اضافه كردن نمك، شكر و ادويه غذاي كودك زير يكسال جدا خودداري كنيد. زيرا ذائقه كودك در اين زمان شكل مي گيرد. در صورتي كه كودك زير يكسال دچار ايست يا افت وزني است و غذاي كاملا بي نمك خود را نمي خورد هنگام طبخ غذا از مقدار بسيار كمي نمك يددار استفاده كنيد.

۴- براي بهتر كردن طعم غذاي كودك به سوپ او آب ليموي تازه يا آب نارنج تازه اضافه نماييد.

۵- همزمان با شروع تغذيه كمكي (از پايان ماه ششم زندگي) قطره آهن به ميزان ۱۰ تا ۱۵ قطره براي كودك شروع كنيد قطره آهن تا پايان ۲ سالگي بايد به كودك داده شود.

۶- قطره مولتي ويتاميل يا A+D را كه از ۱۵ روزگي براي كودك خود شروع كرده ايد تا پايان يكسالگي ادامه دهيد در صورت صلاحديد پزشك اين قطره را نيز تا پايان ۲ سالگي ادامه دهيد.

به خاطر داشته باشيد:

۷- غذا خوردن كودك در سنين ۱۲-۶ ماهگي فقط به منظور تامين نيازهاي غذايي او نيست بلكه برقراري يك ارتباط اجتماعي بين والدين و كودك است. كودك هميشه از اين كه چيز جديدي را از فردي كه دوستش دارد مي گيرد، بسيار خوشحال مي شود.

۸- غذاي كمكي علاوه بر اين كه بخشي از انرژي مورد نياز كودك را تامين مي كند راهي براي آشنايي او با مزه و قوام غذاها و فراگيري و تكامل او براي استفاده از غذاهاي سفره خانواده است.

طرز تهيه فرني:

مواد لازم:
يك قاشق مرباخوري سرصاف آرد برنج
نصف قاشق مرباخوري سرصاف شكر
۵ قاشق مرباخوري( كه بهتر است شيرمادر باشد) شير
كمي( براي پختن آردبرنج مصرف مي شود) آب
طرز تهيه:
آب و شكر و آرد برنج را با هم مخلوط مي كنيم و بر روي حرارت مي گذاريم. بعد از اينكه آرد برنج پخته شد، ۵ قاشق شير را اضافه كرده و مي گذاريم بجوشد تا قوام بيايد. قوام آن بايد كمي از شيرمادر بيشتر باشد. روز به روز بر حسب تحمل كودك، قوام آن بيشتر مي شود تا به غلظت فرني واقعي نزديك شود.
در روش ديگر مي توان بعد از اينكه آب و شكر و آرد برنج روي حرارت قوام آمد شيرمادر را اضافه كرد تا كمي رقيق تر شود.
در طول ماه ششم پس از شيرخوردن، بر حسب تمايل كودك ۳ تا ۴ بار در روز به او فرني بدهيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۴۲:۵۸ ] [ mg10 ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 2991
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب